638248-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Ausbildung im medizinischen Bereich – Provedba edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući"
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provedba edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući"
Beschreibung: Predmet nabave je provedba edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući", Provodi se postupak nabave podijeljen na 5 grupa: • GRUPA 1 – Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" • GRUPA 2 – Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Zagrebu • GRUPA 3 – Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji • GRUPA 4 - Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji • GRUPA 5 - Organizacija edukacijskog modula u "Zdravstvena njega u kući" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji Detaljan opis nabave nalazi se u zasebnom dokumentu u tehničkim specifikacijama Svi termini grupa moraju se vremenski poklapati
Interne Kennung: 05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući"
Beschreibung: Predmet nabave je angažman predavača edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući". Detaljan opis nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 05/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Zagrebu
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje usluge organizacije edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Zagrebu. Usluga se sastoji od catteringa za polaznike edukacijskog modula. Detaljan opis nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 05/2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji
Beschreibung: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Osijeku ili Osječko-baranjskoj županiji. Usluga se sastoji od caterringa za polaznike edukacijskog modula, te najma dvorane za održavanje edukacijskog modula. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 05/2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Los: LOT-0004
Titel: Organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji
Beschreibung: Predmet nabave je organizacija edukacijskog modula "Zdravstvena njega u kući" u Rijeci ili Primorsko-goranskoj županiji. Usluga se sastoji od catteringa za polaznike edukacijskog modula, te najma dvorane za održavanje edukacijskog modula. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 05/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Organizacija edukacijskog modula u "Zdravstvena njega u kući" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji
Beschreibung: Predmet nabave je usluga organizacija edukacijskog modula u "Zdravstvena njega u kući" u Splitu ili Splitsko-dalmatinskoj županiji. Usluga se sastoji od catteringa za polaznike edukacijskog modula, te najma dvorane za održavanje edukacijskog modula. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 05/2026-5