63827-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Jelcz- Laskowice, a także wywóz odpadów segregowanych z PSZOK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w Gminie Jelcz- Laskowice, a także wywóz odpadów segregowanych z PSZOK
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Jelcz-Laskowice, a także wywóz i przekazanie do zagospodarowania odpadów segregowanych z PSZOK (Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych) zlokalizowanego przy ul. Techników 6 w Jelczu-Laskowicach. 2) Odbioru odpadów należy dokonywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomu składowania oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U.2023 r. poz. 1469 t. j.), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2016-2022, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego nr XLIII/1450/17 z dn. 21.12.2017 roku oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jelcz- Laskowice, przyjętego uchwałą Rady Miejskiej nr LXIII.550.2023 z dnia 26 maja 2023 r.. 3) Wykonawca zapewnia urządzenia do gromadzenia odpadów zmieszanych i segregowanych: pojemniki, kontenery, worki, które zostaną ustawione w miejscach gromadzenia odpadów, w porozumieniu z właścicielem lub zarządcą nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy.
Interne Kennung: ZF.271.27.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001