See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń 5. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego PAKIET II Ubezpieczenia komunikacyjne, w tym: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. Ubezpieczenie Autocasco 3. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 4. Ubezpieczenie Assistance 5. Ubezpieczenie Szyb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku Pakiet I
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń 5. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ubezpieczenia Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku Pakiet II
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne, w tym: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 2. Ubezpieczenie Autocasco 3. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 4. Ubezpieczenie Assistance 5. Ubezpieczenie Szyb