2. Verfahren
Verfahren
Titel: Notuleerdiensten
Beschreibung: De Opdracht notuleerdiensten met kenmerk 25.068 gaat over notuleerdiensten voor de gemeente Den Haag. De griffie van de gemeenteraad van Den Haag ondersteunt de gemeenteraad in zijn werkzaamheden. Het maken van de woordelijke notulen van de raadsvergaderingen en de geheime commissievergaderingen heeft de griffie uitbesteed. Deze dienst moet worden aanbesteed. De af te sluiten Overeenkomst zal gebruikt worden voor alle Notuleerdiensten voor de griffie. Voor verdere informatie zie de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79552000 Textverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000