638326-2026 - Ergebnis
Slowakei – Münzen – Razba a dodávky obehových euromincí, pamätných euromincí a euromincí určených do ročníkových súborov v rokoch 2026 – 2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razba a dodávky obehových euromincí, pamätných euromincí a euromincí určených do ročníkových súborov v rokoch 2026 – 2030
Beschreibung: Predmetom zákazky je zhotovenie, razba a dodanie obehových euromincí, pamätných euromincí a euromincí určených do ročníkových súborov v rokoch 2026 – 2030 podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Súčasťou predmetu zákazky je aj: - doprava predmetu plnenia do preberacieho miesta objednávateľa, pokiaľ si objednávateľ v objednávke nestanovil, že euromince prevezme u zhotoviteľa na vlastné náklady, - dodanie euromincí v požadovanom balení, - predkladanie grafických návrhov a sadrových modelov, predkladanie skúšobných odrazkov a ich schvaľovanie, označovanie schválených vzorov, skúšobných odrazkov žetónov a ich schvaľovanie a ničenie nepodarkov, a to spôsobom a za podmienok podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane špecifikácií, množstva a požiadaviek verejného obstarávateľa na rozsah, kvalitu a spôsob plnenia je uvedené v časti B. OPIS PREDMETU ZÁKAZKY súťažných podkladov a v prílohe č. 1 časti D. SAMOSTATNÉ PRÍLOHY súťažných podkladov.
Interne Kennung: NBS1-000-122-259
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512100 Münzen
5. Los
Los: LOT-0001