638377-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa serwerów do analiz bioinformatycznych oraz komputerów stacjonarnych do prac specjalistycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów do analiz bioinformatycznych oraz komputerów stacjonarnych do prac specjalistycznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 1: dostawa serwerów do analiz bioinformatycznych identyfikacji ORF i fragmentów sekwencji białek o potencjalnej bioaktywności, obliczeń oraz zabezpieczania danych; Cześć 2: dostawa komputerów stacjonarnych typu Big Data do prac specjalistycznych. 2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w zał. nr 4 do SWZ – Arkusz asotymentowo-cenowy oraz zał. nr 5 do SWZ- wzór umowy. 3. Zamawiający informuje, że mogące wystąpić w SWZ wraz z załącznikami wskazania nazw zwyczajowych, znaków towarowych, nazw producentów, zdjęć w zamieszczonych elementach opisu przedmiotu zamówienia służy wyłącznie określeniu cech wizualnych, technicznych i jakościowych. Użyte w SWZ wraz z załącznikami nazwy produktów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie należy traktować jako przykładowe – Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów, produktów równoważnych. Za produkt równoważny uznaje się produkt, który będzie miał te same cechy funkcjonalne, wizualne, materiałowe i techniczne co konkretny produkt wskazany w SWZ lecz jest oznaczony innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Jakość produktu równoważnego nie może być gorsza od opisanego w przedmiocie zamówienia, w żadnym stopniu nie może obniżać standardu i nie może zmienić zasad oraz rozwiązań technicznych przyjętych w niniejszej SWZ oraz jej załącznikach, a tym samym pozbawiać Użytkownika żadnych wydajności, funkcjonalności, użyteczności opisanych lub wynikających z SWZ. 4. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): • Część 1: 30236100-3 Urządzenia rozszerzania pamięci; 30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych • Część 2: 30200000-1 Urządzenia komputerowe 30213000-5 Komputery osobiste 30231300-0 Monitory ekranowe
Vorherige Bekanntmachung454038-2025
Interne KennungZP 483/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 ze zm.).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236100 Speichererweiterungsvorrichtungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa serwerów do analiz bioinformatycznych identyfikacji ORF i fragmentów sekwencji białek o potencjalnej bioaktywności, obliczeń oraz zabezpieczania danych
Beschreibungdostawa serwerów do analiz bioinformatycznych identyfikacji ORF i fragmentów sekwencji białek o potencjalnej bioaktywności, obliczeń oraz zabezpieczania danych
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30236100 Speichererweiterungsvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
LosLOT-0002
Titeldostawa komputerów stacjonarnych typu Big Data do prac specjalistycznych
Beschreibungdostawa komputerów stacjonarnych typu Big Data do prac specjalistycznych
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme