638379-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN (2)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO DLA GMINY IZABELIN (2)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 12.170.000 zł (dwanaście milionów sto siedemdziesiąt tysięcy zł), z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu roku 2025 w związku z realizacją wydatków majątkowych Zamawiającego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułów kredytów oraz emisji papierów wartościowych. 2. Przewidywany okres kredytowania: lata 2025-2038.
Interne KennungZP.271.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001