See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van voertuigen van minder dan 3,5T met onderhoudscontract (5 jaar)
Beschreibung: Aankoop van voertuigen van minder dan 3,5T met onderhoudscontract (5 jaar)
Interne Kennung: PPP0QI-1367/5139/25-053 CAAC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grote bestelwagen met dubbele cabine (bestelwagen) met 7 zitplaatsen.
Beschreibung: Grote bestelwagen met dubbele cabine (bestelwagen) met 7 zitplaatsen.
Interne Kennung: 25-053 CAAC_1
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Kleine MPV-bestelwagen met 1+2 zitplaatsen.
Beschreibung: Kleine MPV-bestelwagen met 1+2 zitplaatsen.
Interne Kennung: 25-053 CAAC_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge