2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Schoonmaakdiensten
Beschreibung: Welkom op het DAS voor schoonmaakdiensten voor Iris Kampen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze schoonmaakdiensten ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaakdiensten die nodig zijn voor een organisatie als Iris Kampen met 2540 leerlingen en 330 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor schoonmaakdiensten voor Iris Kampen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze schoonmaakdiensten ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1