2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzenia wielofunkcyjnego do pogłębiania i konserwacji rzeki Iłżanki
Beschreibung: Głównym założeniem wykonania przedmiotu zamówienia jest zakup na rzecz Związku Gmin nad Iłżanką urządzenia wielofunkcyjne do pogłębiania i konserwacji koryta rzeki Iłżanki na terenie gmin wchodzących w skład Związku: Chotcza, Ciepielów, Kazanów, Iłża, Mirów. Inwestycja umożliwi zorganizowanie ruchu turystycznego na rzece Iłżance w szczególności spływów kajakowych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35511400 Amphibienfahrzeuge und -schiffe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge