See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de asigurare obligatorie auto de raspundere civila – RCA
Beschreibung: Obiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează achizitionarea de servicii de asigurare obligatorie auto de răspundere RCA pentru 24 de luni. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitate minimă si maximă la nivel de acord cadru - conform anexei C - Nota de calcul, atasata la caietului de sarcini; Cantitate minimă si maximă la nivel de contract subsecvent - conform anexei C - Nota de calcul atasata la caietului de sarcini; Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 139.877,17 lei.
Interne Kennung: 1