638461-2026 - Wettbewerb
Estland – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Koolituspakett haridustöötajatele „LAK-õppe jätkukursus: katsetajast tegijaks“ (Eesti Keele Instituut)
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koolituspakett haridustöötajatele „LAK-õppe jätkukursus: katsetajast tegijaks“ (Eesti Keele Instituut)
Beschreibung: Käesoleva riigihanke eesmärk on sõlmida raamleping riigihanke osades 1-4 ühe raamlepingu partneriga koolituspaketi „LAK-õppe jätkukursus: katsetajast tegijaks (Eesti Keele Instituut)” (edaspidi: koolitus või koolitused) korraldamiseks ja läbiviimiseks. Koolitusi tellitakse eelduslikult kokku kuni 48 koolitusgrupile. Käesoleva riigihanke eeldatav maksimaalne maksumus käibemaksuta on 672 000 eurot, raamleping sõlmitakse tähtajaga kuni 31. detsember 2028. Osa lõikes eelduslikud mahud ja maksumused on toodud alusdokumentides. Raamlepingute alusel tellitakse töid kuni 31.12.2028 alates raamlepingu sõlmimisest või kuni riigihanke osa jaoks nimetatud maksimaalse mahu täitumiseni, kui viimane saabub varem. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313584-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LAK-õppe jätkukursus alushariduse õpetajatele
Beschreibung: Eesmärk on sõlmida raamleping ühe partneriga lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK-õppe) jätkukursuse väljatöötamiseks ja korraldamiseks alushariduse (sh lastehoiu) õpetajatele kehtivusega kuni 31.detsember 2028. Raamlepingu alusel tellitakse nii avalikke kui ka tellimuskoolitusi vastavalt alusdokumentides toodule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313584-0001
Los: LOT-0002
Titel: LAK-õppe jätkukursus üldhariduskooli klassiõpetajatele ja I-II kooliastme õpetajale
Beschreibung: Eesmärk on sõlmida raamleping ühe partneriga lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK-õppe) jätkukursuse väljatöötamiseks ja korraldamiseks üldhariduskooli klassiõpetajatele ja I-II kooliastme õpetajale kehtivusega kuni 31.detsember 2028. Raamlepingu alusel tellitakse nii avalikke kui ka tellimuskoolitusi vastavalt alusdokumentides toodule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313584-0002
Los: LOT-0003
Titel: LAK-õppe jätkukursus üldhariduskooli III kooliastme õpetajale
Beschreibung: Eesmärk on sõlmida raamleping ühe partneriga lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK-õppe) jätkukursuse väljatöötamiseks ja korraldamiseksüldhariduskooli III kooliastme õpetajale (sh keeleõpetajatele) kehtivusega kuni 31.detsember 2028. Raamlepingu alusel tellitakse nii avalikke kui ka tellimuskoolitusi vastavalt alusdokumentides toodule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313584-0003
Los: LOT-0004
Titel: LAK-õppe jätkukursus kutsehariduskooli õpetajatele
Beschreibung: Eesmärk on sõlmida raamleping ühe partneriga lõimitud aine- ja keeleõppe (LAK-õppe) jätkukursuse väljatöötamiseks ja korraldamiseks kutsehariduskooli õpetajatele kehtivusega kuni 31.detsember 2028. Raamlepingu alusel tellitakse nii avalikke kui ka tellimuskoolitusi vastavalt alusdokumentides toodule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313584-0004
638461-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 313584-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 313584-0001
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 313584-0002
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 313584-0003
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 313584-0004