See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mekanisk tillverkning - DIS V 2025/2329. Tillverkning av ”MechMan_293 R1 injection point shielding”
Beschreibung: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning: Mekanisk tillverkning - DIS V 2025/2329. Tillverkning av ”MechMan_293 R1 injection point shielding” enligt bifogat förfrågningsunderlag.
Interne Kennung: V 2026/1505
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212313 Stütze (Bau)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Mekanisk tillverkning - DIS V 2025/2329. Tillverkning av ”MechMan_293 R1 injection point shielding”