638471-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dienstleistungen im Bereich der nuklearen Sicherheit – Usluga zaštite od ionizirajućeg zračenja za potrebe KBC Sestre milosrdnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga zaštite od ionizirajućeg zračenja za potrebe KBC Sestre milosrdnice
Beschreibung: Usluga zaštite od ionizirajućeg zračenja za potrebe KBC Sestre milosrdnice
Interne Kennung: 14-12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98113100 Dienstleistungen im Bereich der nuklearen Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: ISPITIVANJE UREĐAJA I IZVORA IONIZIRAJUĆEG ZRAČENJA I RADIOLOŠKI NADZOR MJESTA RADA - LOKACIJA DRAŠKOVIĆEVA 19
Beschreibung: ISPITIVANJE UREĐAJA I IZVORA IONIZIRAJUĆEG ZRAČENJA I RADIOLOŠKI NADZOR MJESTA RADA - LOKACIJA VINOGRADSKA CESTA 29
Interne Kennung: 14-12/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: ISPITIVANJE UREĐAJA I IZVORA IONIZIRAJUĆEG ZRAČENJA I RADIOLOŠKI NADZOR MJESTA RADA - LOKACIJA ILICA 197
Interne Kennung: 14-12/2025-3
Los: LOT-0005
Titel: PROCJENA EFEKTIVNE DOZE IZLOŽENIH RADNIKA - LOKACIJA DRAŠKOVIĆEVA 19
Interne Kennung: 14-12/2025-5
Los: LOT-0006
Titel: PROCJENA EFEKTIVNE DOZE IZLOŽENIH RADNIKA - LOKACIJA ILICA 19
Interne Kennung: 14-12/2025-6
Los: LOT-0007
Titel: PROCJENA EKVIVALENTNE DOZE IZLOŽENIH RADNIKA - LOKACIJA VINOGRADSKA CESTA 29
Interne Kennung: 14-12/2025-7