638484-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung – ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PROGRAME NATIONALE 6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE PROGRAME NATIONALE 6
Beschreibung: Obiectul procedurii de achiziţie publica îl constituie achizitia de medicamente necesare pacientilor beneficiari de medicatie prin programe nationale de sanatate – conform necesarelor estimative ale compartimentelor HIV si Hemofilie din cadrul SJUR. Aceste produse sunt necesare pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii medicale specifice Spitalului Judetean de Urgenta
Interne Kennung: 1061626_2024_PAAPD1517325
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Combinatii Emtricitabinum+ Tenofovirum disoproxil 200mg/ 245mg compr film
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Posaconazolum 100mg compr gastrorez
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Raltegravirum 600mg compr film
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Factor VIII de coagulare si factor Von Willebrand ( tip Wilate/ echivalent) 500UI FVW/ 500UI FVIII pulb+solv pt sol inj
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0005
Titel: Factor VIII de coagulare si factor Von Willebrand ( tip Wilate/ echivalent) 1000UI FVW/ 1000UI FVIII pulb+solv pt sol inj
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Factor IX de coagulare 1200UI pulb+solv pt sol inj
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe