2. Verfahren
Verfahren
Titel: FDZ.261.78.25 Przeglądy okresowe i naprawy aparatury medycznej – 10 zadań
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawy aparatury medycznej – 10 zadań
Interne Kennung: FDZ.261.78.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów RTG – część A
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów RTG – część A
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Przeglądy okresowe oraz naprawy aparatu RTG – część B
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy aparatu RTG – część B
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Przeglądy okresowe oraz naprawy aparatu RTG – część C
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy aparatu RTG – część C
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów RTG – część D
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów RTG – część D
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Przeglądy okresowe oraz naprawy mikroskopów
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy mikroskopów
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów EMG
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy aparatów EMG
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Przeglądy okresowe oraz naprawy systemu do małoinwazyjnych zabiegów endoskopowych kręgosłupa
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy systemu do małoinwazyjnych zabiegów endoskopowych kręgosłupa
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Przeglądy okresowe oraz naprawy respiratorów
Beschreibung: Usługa serwisowa – przeglądy okresowe oraz naprawy respiratorów
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Pełna obsługa serwisowa gamma kamery
Beschreibung: Pełna obsługa serwisowa gamma kamery
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Pełna obsługa serwisowa lasera urologicznego
Beschreibung: Pełna obsługa serwisowa lasera urologicznego
Interne Kennung: Zadanie 10