See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky OOPP pro ZZS KHK - 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále jen "OOPP") pro členy výjezdových skupin zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01