See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karbantartó anyagok Észak Mo.-2. ajánlattételi sz.
Beschreibung: Ajánlatkérő „Karbantartó anyagok Észak Mo.-2. ajánlattételi szakasz” tárgyban (EKR szám: EKR001672732022) dinamikus beszerzési rendszert hoztak létre. Ajánlatkérő jelen eljárást a konkrét beszerzési igény dinamikus beszerzési rendszeren keresztüli kielégítése érdekében indítja meg. Ajánlatkérő a műszaki leírásban, kereskedelmi ártáblázatban meghatározottak szerint, 7 részajánlati körben kívánja beszerezni különböző fajta karbantartó anyagokat. Részek megnevezései: 1. rész: Villanyszerelési anyagok 2. rész: Víz-csőhálózat anyagok 3. rész: Lakatosipari anyagok 4. rész: Festőipari anyagok 5. rész: Faáru 6. rész: Zárak, csavarok 7. rész: Kőműves anyagok Az egyes részek kapcsán meghatározott keretösszegek értékei (nettó forint): 1. rész: Villanyszerelési anyagok: nettó 241 924 471 Ft 2. rész: Víz-csőhálózat anyagok: nettó 1 051 038 Ft 3. rész: Lakatosipari anyagok: nettó 100 150 Ft 4. rész: Festőipari anyagok: nettó 13 483 804 Ft 5. rész: Faáru: nettó 140 000 Ft 6. rész: Zárak, csavarok: nettó 5 353 848 Ft 7. rész: Kőműves anyagok: nettó 28 669 996 Ft Ajánlatkérő az egyes részenkénti keretösszegek esetében azoknak a 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell (minden részben). Részletek a műszaki leírásban, kereskedelmi ártáblázatban, szerződés-tervezetben.
Interne Kennung: EKR001224852025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Festőipari anyagok
Beschreibung: Ajánlatkérő „Karbantartó anyagok Észak_Mo-ra” tárgyban (EKR szám: EKR001672732022) dinamikus beszerzési rendszert hoztak létre. Ajánlatkérő jelen eljárást a konkrét beszerzési igény dinamikus beszerzési rendszeren keresztüli kielégítése érdekében indítja meg. Jelen beszerzés célja: keretszerződés keretében festőipari anyagok beszerzése a közbeszerzési dokumentumokban foglaltaknak megfelelően, nettó 13 483 804 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a megjelölt keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget a megjelölt keretösszeg 30 %-ának lehívására. A beszerzés tárgyát képező termékek – összesen 23 féle termék - megnevezését az ártáblázat tartalmazza. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy az ártáblázatban rögzített mennyiségek kizárólag elbírálási célú mennyiségek. A műszaki követelményt az ártáblázat és műszaki leírás tartalmazza. A teljesítéssel kapcsolatos követelményt a műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza
Interne Kennung: EKR001224852025/4
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben