See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niet zorg meubilair nieuwbouwziekenhuis
Beschreibung: Het aankoopdossier omvat onder meer: - Wacht- en onthaalruimtes: lounges,... - Patiëntenkamers: enkel tafels en stoelen (patiëntenzetels maken deel uit van een ander aankoopdossier) - Consultatieruimtes: meer specifiek de tafel en stoelen waarop de dokter en patiënt/bezoeker plaatsneemt (onderzoekstafels maken geen deel uit van deze aanbesteding) - Verpleegafdelingen: teamkamers - Administratieve en ondersteunende diensten - Vergader- en ontmoetingsruimtes - Diverse andere functionele zones binnen het ziekenhuis Naast de levering van meubilair wordt van de toekomstige opdrachtnemer verwacht dat hij actief meedenkt over de inrichting van de verschillende ruimtes en ondersteuning biedt bij de verdere uitwerking van de interieurconcepten. Belangrijke doelstellingen zijn: - Creëren van een toekomstgerichte en patiëntvriendelijke omgeving; - Ondersteunen van efficiënte zorgprocessen; - Realiseren van een uniforme en kwalitatieve uitstraling binnen het ziekenhuis; - Stimuleren van innovatie en co-creatie; - Maximaal inzetten op circulariteit en duurzaamheid; - Waarborgen van flexibiliteit voor toekomstige aanpassingen; - Realiseren van een optimale prijs-kwaliteitsverhouding over de volledige levensduur; - Maximaal rekening houden met ergonomie; - Specifiek met betrekking tot kantoormeubilair: * Inrichtingsconcepten voor gedeelde werkplekken uit te werken, rekening houdende met diverse werkvormen, bezettingsgraden en toekomstige organisatorische wijzigingen; * Oplossingen voor visuele en functionele afscheidingen tussen werkplekken, rekening houdend met nood aan vertrouwelijkheid van informatie en gebruikscomfort * Akoestische oplossingen te integreren met voorstellen rond akoestische cellen, focusruimtes, stillewerkplekken en andere oplossingen voor vertrouwelijke gesprekken en online meetings.
Interne Kennung: PPP0VQ-247/6206/C001-2026000064
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Patiënt- en bezoekersgericht meubilair
Beschreibung: Patiënt- en bezoekersgericht meubilair
Interne Kennung: C001-2026000064_1
Los: LOT-0002
Titel: Ondersteunend en administratief meubilair
Beschreibung: Ondersteunend en administratief meubilair
Interne Kennung: C001-2026000064_2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: C001-2026000064_1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: C001-2026000064_2