638623-2025 - Wettbewerb
Polen – Krankenwagen – Dostawa ambulansu typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ambulansu typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego Ambulansu Typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, szczegółowo opisanego w Załączniku Nr 1 do SWZ. Ambulans typu C będzie przystosowany do zamontowania zestawu (nosze + laweta) MEDIROL model Clinic Extero Standard będące w posiadaniu Zamawiającego.
Interne Kennung7/PNO/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001