2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka osobních automobilů (kategorie M, SUV 4x4) pro vedení SSMSK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku dvou kusů automobilů dle specifikace a parametrů uvedených v příloze této zadávací dokumentace. Jedná se o osobní vozidla typu SUV s pohonem všech kol (4x4), pohonná jednotka spalovací motor (vznětový motor – palivo nafta, případně HVO nebo technicky rovnocenné řešení). Zadavatel nemá v úmyslu pořídit elektromobily nebo plug-in, a to s ohledem na skutečnost, že v rámci sídla organizace není k dispozici dobíjecí stanice. Zadavatel upozorňuje, že vozidla nesmí s ohledem na doporučení NÚKIB odesílat žádné informace o svém provozu, snímky okolí, interiéru ani jiné informace, které pořizuje při jízdě a parkování, na servery umístěné mimo země EU, ESVO/EFTA nebo členské státy
Interne Kennung: 129/OI-Str/26-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD