638626-2026 - Ergebnis
Belgien – Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen – Uitbreiding Noorderhart met een Ambulant Centrum
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbreiding Noorderhart met een Ambulant Centrum
Beschreibung: Perceel bouwwerken
Interne Kennung: 50212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 50212 - 1
Beschreibung: Bouwwerken
Interne Kennung: 1
638626-2026 - Resultaat
België – Gebouwen voor de gezondheidszorg – Uitbreiding Noorderhart met een Ambulant Centrum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Perceel bouwwerken
Interne identificatiecode: 50212
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Bouwwerken
Interne identificatiecode: 1