2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza. II. Zamawiający dzieli zamówienie na 2 części, zwane dalej „Zadaniami” tj.: 1. Zadanie I - Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej. 2. Zadanie II – Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanym. III. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w specyfikacji warunków zamówienia
Interne Kennung: BZP.271.81.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211400 Fällen von Bäumen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej - Zadanie I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1 oraz Załączniku nr 3 do specyfikacji.
Interne Kennung: BZP.271.87.2024 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanym- Zadanie II
Beschreibung: 1. Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 2 oraz Załączniku nr 4 do specyfikacji.
Interne Kennung: BZP.271.81.2025 - Zadanie 2