638640-2025 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Sukcesywne dostawy oleju napędowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy oleju napędowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 610 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3.
Vorherige Bekanntmachung525877-2025
Interne KennungZP/16/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 610 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.