See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czterech samochodów ciężarowych czteroosiowych o DMC do 34t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 4 części: Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 505201-2026
Interne Kennung: DPZP/271/602/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 1 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 2 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 3 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów ciężarowych o DMC do 34 t czteroosiowych, rok produkcji 2026 w ilości 4 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Część 4 – dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 34 t czteroosiowego, rok produkcji 2026, Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4