2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering gemeente Etten-Leur
Beschreibung: Doelstelling van de onderhavige opdracht is het afsluiten van een verzekering ter dekking van eventuele schade veroorzaakt aan of door het gehele wagenpark van de gemeente Etten-Leur. De gemeente Etten-Leur heeft derhalve het voornemen een overeenkomst aan te gaan voor de verzekering van haar wagenpark. Onderstaand worden de eisen aan deze verzekering weergegeven. Iedere inschrijvende partij dient te voldoen aan de hieronder genoemde eisen, anders is er sprake van een zogenaamd knock-out en valt de desbetreffende partij af. Als bijlage 1 is de "Objectenlijst bedrijfswagenpark met prijsopgave gemeente Etten-Leur" bij de aanbestedingsdocumenten gevoegd.
Interne Kennung: K011821
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met de volgende opties: Deze opdracht betreft de verzekering van het volledige wagenpark, zoals deze op ieder willekeurig moment is samengesteld. Dus ook indien het wagenpark op enig moment wijzigt in samenstelling, door vervanging, verkoop of aanschaf van nieuwe en/of andere voertuigen. De opdrachtgever beschouwt bovenstaande regelingen voor een wijziging en/of aanvulling van de overeenkomst als een herzieningsclausule in de zin van de Aanbestedingswet artikel 2.163c.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011821
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: