2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Tebras tilts V1199 Aizpute-Saka 11,51 km, Misas tilts V1067 Dalbe–Jaunpēternieki-Palejas 0,85 km, Pededzes tilts V842 Lubāna–Upatnieki 17,08 km (3 līgumi)
Beschreibung: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Tebras tilts V1199 Aizpute-Saka 11,51 km, Misas tilts V1067 Dalbe–Jaunpēternieki-Palejas 0,85 km, Pededzes tilts V842 Lubāna–Upatnieki 17,08 km (3 līgumi)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation