2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy – etap III Poprawa efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy – Rozświetlamy Polskę – postępowanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy – etap III. Poprawa efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy – Rozświetlamy Polskę. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy oraz zakres objęty prawem opcji, zgodnie ze specyfikacją wraz z załącznikami do niej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.: 2.1 Dostawa energooszczędnych opraw oświetleniowych LED; 2.2 Demontaż i utylizacja starych opraw oświetleniowych; 2.3 Montaż dostarczonych opraw oświetleniowych; 2.4 Przedmiot zamówienia (w zakresie podstawowym oraz w zakresie objętym prawem opcji) obejmuje w szczególności dostawę i montaż fabrycznie nowych urządzeń i elementów, celem modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Koziegłowy polegającej na wymianie istniejących opraw oświetleniowych na oprawy oświetleniowe ze źródłem światła LED. Przedmiot zamówienia należy prowadzić zgodnie z minimalnymi wymaganiami technicznymi opraw LED przez TAURON Nowe Technologie Spółka Akcyjna. -Wykonawca zobowiązany jest po zakończeniu rzeczowej realizacji zadania do opracowania audytu energetycznego powykonawczego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Projekt budowlano – wykonawczy, STWiOR, przedmiar robót, które stanowią załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 650055-2024
Interne Kennung: RIGK.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Liczba zmodernizowanych energetycznie punktów oświetleniowych (wymienionych opraw oświetleniowych w ramach niniejszego zadania): -ogółem wartość docelowa dla zakresu podstawowego: 384 [szt] -ogółem wartość docelowa dla zakresu podstawowego i zakresu objętego prawem opcji: 829 [szt]