See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów analitycznych dla SP ZOZ w Kraśniku
Beschreibung: Dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych oraz dzierżawa analizatorów analitycznych dla SP ZOZ w Kraśniku
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Pakiet V
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet IX
Beschreibung: Pakiet IX
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: Pakiet VII
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: Pakiet VIII