2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Vuildoseringssystemen
Beschreibung: De vuildoseringsinstallaties vormen een cruciale schakel in het verbrandingsproces van AEB. Om een betrouwbare en efficiënte werking van deze installaties te garanderen, is het van belang om periodiek en deskundig onderhoud uit te voeren. De aan te besteden opdracht ziet op het onderhoud aan de doseerschuiven, het vervangen van het verbrandingsrooster, alle hydraulische installaties, roosterdoorvalkettingtransporteurs en de roosterdoorvaltrechters. De overige naastgelegen installaties waaronder de vultrechter, ontslakkers en schutgoten evenals de luchtkanalen zijn niet in scope van deze aanbesteding. Voor de lange termijn streeft AEB naar een strategische samenwerking met één leverancier die niet alleen het onderhoud kan uitvoeren, maar ook actief kan bijdragen aan de verbetering en optimalisatie van de installaties. De keuze voor een Mededingsprocedure met onderhandeling is gekozen om Partijen te selecteren die in staat zijn om de opdracht uit te voeren en de beste leverancier (partner) te vinden voor een 8-jarig contract met twee verlengingsopties van 5 jaar. De planning van offertefase wordt later gepubliceerd evenals alle documenten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen
5. Los
Los: LOT-0000