638743-2026 - Ergebnis
Ungarn – Unkrautvernichtung – Vegyszeres gyomirtási munkák elvégzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegyszeres gyomirtási munkák elvégzése
Beschreibung: Vegyszeres gyomirtási munkák elvégzése BKV Zrt. területén vállalkozási keretszerződés keretében Teljes mennyiség (tervezetten): - Vegyszeres gyomirtás: 7 702 214 m2/24 hónap - Szárazon állva maradt gyom kaszálása sínkorona szintig: 1 233 876 m2/24 hónap A részletezést a Közbeszerzési útmutató 1. számú melléklete (Ajánlati ártáblázat) és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 420159-2026
Interne Kennung: EKR001032512026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vegyszeres gyomirtási munkák elvégzése BKV Zrt. területén vállalkozási keretszerződés keretében Teljes mennyiség (tervezetten): - Vegyszeres gyomirtás: 7 702 214 m2/24 hónap - Szárazon állva maradt gyom kaszálása sínkorona szintig: 1 233 876 m2/24 hónap A részletezését az Ártáblázat és a Műszaki leírás tartalmazza. Az Ártáblázatban megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján 12 hónapra kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendeletben foglaltakra. Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell, hogy: • az Ajánlati felhívásban, Közbeszerzési útmutatóban és annak valamennyi mellékletében, a szerződéstervezetben, valamint Ajánlatkérő által esetlegesen tett pontosításokban és kiegészítésekben, kiegészítő tájékoztatásban foglalt feltételeket mindenben tudomásul veszi és elfogadja; • a szerződés időtartama alatt az Ajánlatkérő által kért ütemezésben és megrendelések szerinti mennyiségben vállalja a teljesítést; • rendelkezik a szolgáltatás elvégzéséhez szükséges eszközökkel, anyagokkal, vegyszerekkel, szerszámokkal és szakemberekkel; • tudomásul veszi, hogy Ajánlatkérő a gyommentesítési szolgáltatást március – november közötti időszakban, legfeljebb havi egy alkalommal, azaz 4 hetente kívánja megrendelni. Vállalja, hogy amennyiben Ajánlatkérő a fenti maximális gyakorisággal rendeli meg a szolgáltatást, úgy a villamos vonalhálózat gyomirtással érintett szakaszain a teljes körű gyommentesítést biztosítja; • vállalja a veszélyes hulladékok (vegyszer maradékok) gyűjtését, elszállítását, megsemmisítését; • legkésőbb a szerződéskötésig munkacsoportonként legalább 1 fő - munkavégzéskor a helyszínen tartózkodó - munkavállalója rendelkezni fog a 19/2011. (V.21.) NFM rendelet szerinti érvényes Közúti villamos vasúti pályahálózatra, illetve Fogaskerekű vasútra vonatkozó, „Vasúti munkavezető” vizsgával; • legkésőbb a szerződéskötésig rendelkezni fog 1 fő növényvédelmi szakirányú szakképesítéssel (felsőfokú végzettséggel rendelkező növényvédelmi szakmérnök vagy növényorvos) rendelkező munkavállalóval; • a munkát helyszínen irányító munkavállalója rendelkezni fog zöldkönyvvel; • a vállalt jótállási határidő az átvételtől számított legalább 4 hét; • a gyommentes időszakra hány hét időtartamot vállal; • a jótállási határidő alatt történő meghibásodás esetén vállalja a meghibásodásból eredő károk megtérítését; • a jótállás keretébe tartozó hiba elhárítását 2 munkanapon belül megkezdi és 5 munkanapon belül befejezi; • a teljesítés során a gyomirtási tevékenységgel kapcsolatos törvényi, jogszabályi, növényvédelmi előírásokat, szabályozásokat, valamint a munkavédelmi, biztonsági, egészségügyi, környezetvédelmi előírásokat betartja; • vállalja, hogy szolgáltatás teljesítése során az összes munkavállalója - napszaktól függetlenül - láthatósági mellényt fog viselni; • tudomásul veszi, hogy - ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja, - a megrendelés nyertes ajánlattevővel történő közlése napja a megrendelés ajánlatkérő által, ezen email címre történő kiküldés napja, valamint a nyertes ajánlattevő köteles biztosítani, hogy a megrendelés fogadása az általa meghatározott email címen az ajánlatkérő általi kiküldés napján megtörténjen; • a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény 3. § (1) bekezdésben foglaltak szerinti átlátható szervezetnek minősül, vállalja, hogy ajánlatkérő felhívására ezt igazolja, az átláthatóságot az eljárás eredményeként megkötött szerződés fennállása alatt folyamatosan biztosítja, változás esetén ajánlatkérőt a változásról írásban haladéktalanul értesíti, továbbá tudomásul veszi, hogy ezen kötelezettségek megszegése esetén ajánlatkérő jogosult a szerződést azonnali hatállyal felmondani valamint, hogy a valótlan tartalmú nyilatkozat alapján kötött szerződés semmis; • az ajánlatkérő honlapján található személyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (https://www.bkv.hu/hu/content/adatvedelmi_tajekoztatas_besz) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; • az ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e. A nyilatkozat az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom. Amennyiben a tilalom nem áll fenn Ajánlattevőnek EKR űrlap benyújtásával kell nyilatkoznia. A tilalom fennállása vagy részleges fennállása esetén Ajánlattevőnek az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével kell nyilatkoznia.
Interne Kennung: EKR001032512026/1
Menge: 8 936 090 Quadratmeter