See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta sa troškovnicima poduzetničkog inkubatora Sisak 3
Beschreibung: Usluga izrade glavnog i izvedbenog projekta s troškovnicima poduzetničkog inkubatora Sisak 3
Interne Kennung: 15/24 JN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000