2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup łóżek szpitalnych
Beschreibung: Zakup łóżek szpitalnych
Interne Kennung: SZW/DZP/73/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Łóżko elektryczne z wyposażeniem – 27 szt. wraz z szafkami przyłóżkowymi – 27 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup łóżek elektrycznych z wyposażeniem - 27 szt. wraz z szafkami przyłóżkowymi - 27 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 1 do umowy - OPZ/Formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Łóżko szpitalne sterowane elektrycznie 30 sztuk wraz z szafkami przyłóżkowymi - 40 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup łóżek szpitalnych sterowanych elektrycznie 30 sztuk wraz z szafkami przyłóżkowymi - 40 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 1 do umowy - OPZ/Formularzu asortymentowo - cenowym na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: zadanie 2