2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA MOBILNÍ DRTÍCÍ JEDNOTKY DLE TECHNICKÉ SPECIFIKACE ZADAVATELE
Beschreibung: Dodávka (koupě) nové mobilní drtící jednotky dle specifikace zadavatele; podrobněji viz specifikace v příloze č. 3 ZD – Kupní smlouva. Zadavatel stanoví technické podmínky dle § 89 a násl. zákona jakožto minimální v příloze č. 3 ZD – Kupní smlouva.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Drtička2/2025