638787-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Arzneimittel – Nakup, skladiščenje in obnavljanje zdravil za uporabo v veterinarski medicini z možnostjo transporta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup, skladiščenje in obnavljanje zdravil za uporabo v veterinarski medicini z možnostjo transporta
Beschreibung: DSN - Nakup, skladiščenje in obnavljanje zdravil za uporabo v veterinarski medicini z možnostjo transporta
Interne Kennung: JN-2026-286
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PROTIMIKROBNA ZDRAVILA
Beschreibung: PROTIMIKROBNA ZDRAVILA (glej RD)
Interne Kennung: 554309
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: ANTIPARAZITIKI
Beschreibung: ANTIPARAZITIKI - glej RD
Interne Kennung: 554310
Los: LOT-0003
Titel: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PRAŠIČE
Beschreibung: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PRAŠIČE - glej RD
Interne Kennung: 554311
Los: LOT-0004
Titel: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PERUTNINO
Beschreibung: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PERUTNINO - glej RD
Interne Kennung: 554312
Los: LOT-0005
Titel: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PREŽVEKOVALCE IN ENOPRSTE KOPITARJE
Beschreibung: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PREŽVEKOVALCE IN ENOPRSTE KOPITARJE - glej RD
Interne Kennung: 554313
Los: LOT-0006
Titel: RAZKUŽILA
Beschreibung: RAZKUŽILA - glej RD.
Interne Kennung: 554314
Los: LOT-0007
Titel: ANESTETIKI, SEDATIVI, ANALGETIKI, PROTIVNETNA IN DRUGA ZDRAVILA ZA SISTEMSKO UPORABO
Beschreibung: ANESTETIKI, SEDATIVI, ANALGETIKI, PROTIVNETNA IN DRUGA ZDRAVILA ZA SISTEMSKO UPORABO - glej RD.
Interne Kennung: 554315
Los: LOT-0008
Titel: OSTALA VETERINARSKA ZDRAVILA
Beschreibung: OSTALA VETERINARSKA ZDRAVILA - glej RD.
Interne Kennung: 554316
638787-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-2026-286
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PROTIMIKROBNA ZDRAVILA
Internal identifier: 554309
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Lot: LOT-0002
Title: ANTIPARAZITIKI
Description: ANTIPARAZITIKI - glej RD
Internal identifier: 554310
Lot: LOT-0003
Title: VETERINARSKA ZDRAVILA ZA PRAŠIČE
Internal identifier: 554311
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 554312
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 554313
Lot: LOT-0006
Title: RAZKUŽILA
Description: RAZKUŽILA - glej RD.
Internal identifier: 554314
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 554315
Lot: LOT-0008
Title: OSTALA VETERINARSKA ZDRAVILA
Internal identifier: 554316