See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja warsztatów edukacyjnych Ministerstwa Energii z projektem Polski Atom dla dzieci i rodziców, po koncertach Alfabet Orkiestry Polskiego Radia, które odbędą się 18 października, 15 listopada i 13 grudnia 2025 r. w studio koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie ul. Modzelewskiego 59
Beschreibung: Organizacja warsztatów edukacyjnych Ministerstwa Energii z projektem Polski Atom dla dzieci i rodziców, po koncertach Alfabet Orkiestry Polskiego Radia, które odbędą się 18 października, 15 listopada i 13 grudnia 2025 r. w studio koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie ul. Modzelewskiego 59
Vorherige Bekanntmachung: 323488-2025
Interne Kennung: BDG.260.14.(9).2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: III. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I ZŁOŻENIA OFERTY WRAZ Z WYMAGANYMI ZAŁĄCZNIKAMI 2) Oferta (Formularz oferty – załącznik nr 1 do Zaproszenia) powinna być przygotowana w języku polskim. 3) Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 4) Do oferty należy załączyć: Koncepcję Wydarzenia Uwaga! Zamawiający wymaga aby opis dotyczący organizacji logistycznej wydarzenia znajdował się w jednej stałej części dołączonej koncepcji dla prawidłowej i sprawnej weryfikacji tego kryterium. • W przypadku, gdy Wykonawca jest reprezentowany przez pełnomocnika, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo, określające zakres umocowania, podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy. 5) Ofertę wraz z załącznikami należy przesłać do dnia 03.09.2025 r. do godz. 9.00 na adres email: zakupy@mp.gov.pl 6) Oferta wraz z załącznikami musi zostać zaszyfrowana i przesłana w następujący sposób: • W tytule przesłanej wiadomości zawierającej ofertę wraz z załącznikami należy wpisać „Postępowanie Wykonawcze” oraz nazwę Wykonawcy; • Podpisana oferta wraz z załącznikami (wszystkie dokumenty, które składa Wykonawca) musi zostać zaszyfrowana, tj. opatrzona hasłem dostępowym; • Wykonawca przesyła Zamawiającemu zaszyfrowaną ofertę wraz z załącznikami w taki sposób, aby dokumenty te dotarły do Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. Datą otrzymania będzie potwierdzenie dostarczenia wiadomości zawierającej ofertę do serwera pocztowego Zamawiającego. • Wykonawca przekazuje hasło dostępu do złożonej oferty wraz z załącznikami po upływie terminu składania ofert, jednak nie później niż w ciągu 60 minut od upływu terminu na składanie ofert na adres: zakupy@mp.gov.pl • W przypadku braku przekazania przez Wykonawcę hasła dostępu do oferty Zamawiający zostawi ją bez rozpatrzenia. 7) Zamawiający informuje, iż nie będzie dokonywał oceny ofert przesłanych na adres inny, niż wskazany powyżej. 8) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. IV. Do obliczenia ceny za realizację zamówienia wykonawczego będą miały zastosowanie następujące zasady: 1) Cena oferty wykonawczej jest maksymalną wartością umowy wykonawczej za wykonanie przedmiotu zamówienia wykonawczego w maksymalnym zakresie. 2) Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia Formularza oferty wykonawczej, zgodnie z zasadami w nim opisanymi oraz w Zaproszeniu wykonawczym. Wykonawca jest zobowiązany do wypełnienia i określenia wartości we wszystkich pozycjach występujących w Formularzu oferty wykonawczej. 3) W Formularzu oferty wykonawczej należy podać cenę ryczałtową brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia. 4) Wykonawca, składając ofertę, ma obowiązek w formularzu ofertowym: poinformować Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; wskazać nazwę (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; wskazać wartość towaru lub usługi objętej obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; wskazać stawkę podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą wykonawcy, będzie miała zastosowanie. W przypadku gdy Wykonawca nie wypełni, nie skreśli wymaganego pola w formularzu ofertowym, zamawiający uzna, że po stronie Zamawiającego nie powstał obowiązek podatkowy. 5) Ceny podane w Formularzu oferty wykonawczej powinny obejmować wszelkie koszty i składniki wraz z narzutami niezbędne do wykonania zamówienia zgodnie z umową ramową i umową wykonawczą, zaproszeniem wykonawczym, opisem przedmiotu zamówienia oraz ofertą ramową i ofertą wykonawczą 6) Z zastrzeżeniem Projektowanych postanowień umowy ramowej i umowy wykonawczej, cena podana przez Wykonawcę w Formularzu oferty wykonawczej nie będzie zmieniana w toku realizacji zamówienia wykonawczego i nie będzie podlegała waloryzacji. 7) Zamawiający poprawi oczywiste omyłki pisarskie oraz oczywiste omyłki rachunkowe w ofercie wykonawczej i uwzględni konsekwencje rachunkowe dokonanych poprawek. 8) Zgodnie z art. 224 ustawy Pzp, jeżeli zaoferowana cena lub koszt, lub ich istotne części składowe, wydają się rażąco niskie w stosunku do przedmiotu zamówienia lub budzą wątpliwości zamawiającego co do możliwości wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentach zamówienia lub wynikającymi z odrębnych przepisów, Zamawiający żąda od wykonawcy wyjaśnień, w tym złożenia dowodów w zakresie wyliczenia ceny lub kosztu, lub ich istotnych części składowych. 9) Odrzuceniu, jako oferta z rażąco niską ceną lub kosztem, podlega oferta Wykonawcy, który nie udzielił wyjaśnień w wyznaczonym terminie, lub jeżeli złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają podanej w ofercie ceny lub kosztu. W przypadku gdy stosownych wyjaśnień lub uznania wyjaśnień za niewystarczające. Odrzucenie oferty nastąpi zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55511000 Dienstleistungen von Kantinen und anderen nicht öffentlichen Cafeterias, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie Wykonawcze nr 9 pn. Organizacja warsztatów edukacyjnych Ministerstwa Energii z projektem Polski Atom dla dzieci i rodziców, po koncertach Alfabet Orkiestry Polskiego Radia, które odbędą się 18 października, 5 listopada i 13 grudnia 2025 r. w studio koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie ul. Modzelewskiego 59