638807-2026 - Wettbewerb
Litauen – Sauerstoffzufuhranlage – DEGUONIES TIEKIMO SISTEMA „INTERREG VI-A LIETUVOS IR LENKIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA" PROJEKTUI NR. LTPL00447(atviras tarptautinis)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEGUONIES TIEKIMO SISTEMA „INTERREG VI-A LIETUVOS IR LENKIJOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA" PROJEKTUI NR. LTPL00447(atviras tarptautinis)
Beschreibung: Pirkimą vykdys SCPO. 2.1 Perkančioji organizacija numato įsigyti deguonies tiekimo sistemą, įskaitant jos sumontavimą, prijungimą ir parengimą eksploatuoti, skirtą užtikrinti vienvietės hiperbarinės oksigenoterapijos kameros veikimą. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pirkimą vykdys SCPO. Perkančioji organizacija numato įsigyti deguonies tiekimo sistemą, įskaitant jos sumontavimą, prijungimą ir parengimą eksploatuoti, skirtą užtikrinti vienvietės hiperbarinės oksigenoterapijos kameros veikimą. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Interne Kennung: 0