2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie: Generator 10 – Revisie versus Aanschaf nieuw
Beschreibung: Het doel van deze marktconsultatie is: Het verkrijgen van inlichtingen over de mogelijkheden van de markt(partijen) om een generator van het type dat AEB in gebruik heeft te reviseren. Met name voor wat betreft het her-wikkelen van de rotor (en stator); Het verkrijgen van inlichtingen over de mogelijkheden van de markt(partijen) om een generator van het type dat AEB in gebruik heeft te vervangen door een nieuw exemplaar dat past binnen de bestaande situatie en randvoorwaarden; Het verkrijgen van inzicht van de mogelijkheden, ervaring, kennis en expertise van de markt(partijen) om op basis van de juiste argumentatie een weloverwogen keus te maken om G10 te reviseren of te vervangen door een nieuw exemplaar; Inzicht te krijgen in de randvoorwaarden waaronder een aanbesteding succesvol kan worden aanbesteed en uitgevoerd; Inzicht te krijgen in de ervaring van de markt met het voorwerp van de door AEB beoogde opdracht; Inzicht te krijgen in het aantal geïnteresseerde marktpartijen en de mogelijke samenwerking met en tussen partijen;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren, 31120000 Generatoren, 31160000 Teile von elektrischen Motoren, Generatoren und Transformatoren, 31161000 Teile für elektrische Motoren und Generatoren