See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa komputerów dla placówek oświatowych Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. Zakup i dostawa komputerów dla placówek oświatowych Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy, obejmująca dostawę sprzętu komputerowego do placówek oświatowych w Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy – komputery typu All in One wraz z systemem operacyjnym Windows 11 64-bit wersja PL, w zakresie podstawowym w ilości 1800 szt. Zamawiający informuje, że może skorzystać z prawa opcji, którą może zrealizować w terminie 150 dni od dnia podpisania Umowy w ilości nie większej niż 400 szt. komputerów typu All in One wraz z systemem operacyjnym Windows 11 64-bit wersja PL. Komputery stacjonarne typu All in One (AIO), w których podzespoły komputerowe, takie jak: płyta główna, procesor i układ graficzny, zostały zamieszczone w jednej obudowie z ekranem w taki sposób, który uniemożliwia odłączenie komputera od monitora, oraz posiadają wspólny system zasilania z ekranem. Komputery, będące przedmiotem zamówienia, będą wykorzystywane do wszechstronnych zastosowań w ramach zadań edukacyjnych realizowanych przez nauczycieli, uczniów, jako wyposażenie sal multimedialnych, w jednolitym środowisku Microsoft Entra, okołomiejskiej chmurze EDUWARSZAWA.
Vorherige Bekanntmachung: 252296-2025
Interne Kennung: WKA.260.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. Zakup i dostawa komputerów dla placówek oświatowych Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy, obejmująca dostawę sprzętu komputerowego do placówek oświatowych w Dzielnicy Praga - Południe m. st. Warszawy – komputery typu All in One wraz z systemem operacyjnym Windows 11 64-bit wersja PL, w zakresie podstawowym w ilości 1800 szt. Zamawiający informuje, że może skorzystać z prawa opcji, którą może zrealizować w terminie 150 dni od dnia podpisania Umowy w ilości nie większej niż 400 szt. komputerów typu All in One wraz z systemem operacyjnym Windows 11 64-bit wersja PL. Komputery stacjonarne typu All in One (AIO), w których podzespoły komputerowe, takie jak: płyta główna, procesor i układ graficzny, zostały zamieszczone w jednej obudowie z ekranem w taki sposób, który uniemożliwia odłączenie komputera od monitora, oraz posiadają wspólny system zasilania z ekranem. Komputery, będące przedmiotem zamówienia, będą wykorzystywane do wszechstronnych zastosowań w ramach zadań edukacyjnych realizowanych przez nauczycieli, uczniów, jako wyposażenie sal multimedialnych, w jednolitym środowisku Microsoft Entra, okołomiejskiej chmurze EDUWARSZAWA. 3.2 Szczegółowy opis realizacji dostawy stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że może skorzystać z prawa opcji, którą może zrealizować w terminie 150 dni od dnia podpisania Umowy w ilości nie większej niż 400 szt. komputerów typu All in One wraz z systemem operacyjnym Windows 11 64-bit wersja PL.