See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Beschreibung: Subministrament de material fungible sanitari per a l’elaboració de bosses de nutrició parenteral amb cessió de dos dispositius robotitzats de preparació de les solucions juntament amb el programari de gestió per al Servei de Farmàcia de l’Hospital Universitari de Bellvitge
Interne Kennung: CS/AH02/1101474347/26/AMUP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Posible prorroga de 12 meses