638902-2026 - Planung
Niederlande – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Marktconsultatiedocument Onderhoud en beheer recreatieve routenetwerken Zeeland
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatiedocument Onderhoud en beheer recreatieve routenetwerken Zeeland
Beschreibung: Deze marktconsultatie wordt uitgevoerd door de Provincie Zeeland, Nederland, optredend als de Aanbestedende Dienst, binnen het kader van een project dat gericht is op het beoordelen van marktcapaciteiten en mogelijke oplossingen voor het beheer en onderhoud van de recreatieve routenetwerken binnen Provincie Zeeland. De uitkomsten van deze consultatie zullen worden gebruikt ter ondersteuning van de voorbereiding van een eventuele latere aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern