See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky informačních technologií 2023-2027
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na dodávky informačních technologií (dále jen „IT“), například stolních a přenosných počítačů, tabletů a pracovních stanic v různých úpravách dle náročnosti prostředí, počítačových monitorů a plochých monitorů, tiskáren, skenerů a kresličů, dále také síťových prvků, archivačních zařízení, serverů a prvků počítačových sítí, audiovizuální techniky. Následně se jedná také o dodávky veškerého příslušenství k výše jmenovaným částem, jako je například počítačové příslušenství, média pro ukládání dat, Flash pamětí, optická čtecí zařízení, periferní zařízení a další. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat.
Vorherige Bekanntmachung: 446049-2023
Interne Kennung: UM/18038/2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: 2022025 Dodávky IT – stolní počítače a monitory – postupné plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je postupné dodávání informačních technologií – stolních počítačů a monitorů pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to na základě aktuální potřeby zadavatele po dobu 12 kalendářních měsíců od uzavření smlouvy.
Interne Kennung: 7726
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0012
Titel: 3032025 Dodávky IT vybavení- tiskárny - postupné plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tiskáren a multifunkčních zařízení k tisku a skenování (dále také „věc“ či „věci“) pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 kalendářních měsíců. Podrobně je předmět veřejné zakázky včetně technických podmínek vymezen v Příloze č. 1 - Technická specifikace této Výzvy k podání nabídky.
Interne Kennung: 7680
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0011
Titel: 1072025 Dodávky IT vybavení- notebooky - postupné plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka notebooků (dále také „věc“ či „věci“) pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 kalendářních měsíců. Podrobně je předmět veřejné zakázky včetně technických podmínek vymezen v Příloze č. 1 - Technická specifikace této Výzvy k podání nabídky.
Interne Kennung: 7650
Los: LOT-0007
Titel: 1022026 Dodávka notebooků pro PEF
Beschreibung: 1022026 Dodávka notebooků pro PEF
Interne Kennung: 8192