638952-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Druckbehälter – Dodávka tlakové nádoby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka tlakové nádoby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tlakové nádoby (zásobní nádrže o objemu cca 40 m3) pro projekt „Hydrodynamické stroje pro chytrou energetiku“, registrační číslo CZ.02.01.01/00/23_021/0008954. Podrobné technické, kvalitativní a funkční požadavky jsou uvedeny v příloze Technická specifikace a ve výkresu č. 1N-2756 rev. 00 (Příloha č. 1 této ZD). Dodávky musí splňovat veškeré relevantní normy ČSN, EN a další obecně závazné právní předpisy.
Interne Kennung: 2026-08-31/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávané v otevřeném řízení dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/08/31/001