2. Verfahren
Verfahren
Titel: ELIXIR upgrade D (Masarykova univerzita 2026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění grafických uzlů. Součástí předmětu veřejné zakázky je poskytnutí rozšířené záruky včetně technické podpory (dále také jen „rozšířená záruka“) ve formě reakce Next Business Day On-site v Univerzitním kampusu Masarykovy univerzity, Brno.
Interne Kennung: MU-ZAK/143563/2026/3210969/ÚVT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211100 Supercomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Grafický uzel 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní řešení, sestávající se z dodávky, instalace a zprovoznění grafických uzlů. Součástí předmětu veřejné zakázky je poskytnutí rozšířené záruky včetně technické podpory (dále také jen „rozšířená záruka“) ve formě reakce Next Business Day On-site.
Interne Kennung: MU-ZAK/143563/2026/3210969/ÚVT - část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Grafický uzel 2
Interne Kennung: MU-ZAK/143563/2026/3210969/ÚVT - část 2