638975-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Sensoren – Višenamjenski uređaji za motrenje i akviziciju ciljeva
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Višenamjenski uređaji za motrenje i akviziciju ciljeva
Beschreibung: Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave je nabava višenamjenskih uređaja za motrenje i akviziciju ciljeva, u skladu s tehničkom specifikacijom, troškovniku te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interne Kennung: VV-503-26-880
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125100 Sensoren
5. Los
Los: LOT-0000