639000-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Splašková kanalizace a ČOV 1400 EO Praskolesy
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSplašková kanalizace a ČOV 1400 EO Praskolesy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba splaškové kanalizace a ČOV v obci Praskolesy včetně doprovodných stavebních objektů. V podrobnostech je předmět plnění popsán v projektové dokumentaci pro provedení stavby s názvem „Splašková kanalizace a ČOV 1400 EO Praskolesy“, zpracované společností PROJEKT IV s.r.o., Bassova 98/8, PSČ 190 00, IČ: 25601172.
Interne Kennung1
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001