2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dabasgāzes piegāde centralizētās siltumenerģijas ražošanai
Beschreibung: Dabasgāzes piegāde centralizētās siltumenerģijas ražošanai
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001