639031-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – SISTEM CHIRURGIE MINIM INVAZIVĂ ASISTATĂ ROBOTIC – ROBOT CHIRURGICAL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SISTEM CHIRURGIE MINIM INVAZIVĂ ASISTATĂ ROBOTIC – ROBOT CHIRURGICAL
Beschreibung: Furnizare SISTEM CHIRURGIE MINIM INVAZIVĂ ASISTATĂ ROBOTIC – ROBOT CHIRURGICAL conform caietului de sarcini. Achiziția face parte din proiectul “Inovație în cercetare și practică clinică: Sprijin pentru asigurarea de competențe profesionale și transversale prin consolidarea formării doctorale și a capacității instituționale în medicină și farmacie pentru dezvoltarea abordărilor integrate de chirurgie minim invazivă și medicină de precizie” – Cod SMIS 351225, finanțat prin Programul Sănătate 2021–2027, cu sprijin din Fondul Social European Plus (FSE+). Obiectul procedurii îl reprezintă furnizarea, instalarea și punerea în funcțiune a SISTEM CHIRURGIE MINIM INVAZIVĂ ASISTATĂ ROBOTIC – ROBOT CHIRURGICAL, inclusiv activități de instruire a personalului și asigurarea garanției. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 12-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4283538_2025_PAAPD1574620
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare SISTEM CHIRURGIE MINIM INVAZIVĂ ASISTATĂ ROBOTIC – ROBOT CHIRURGICAL conform caietului de sarcini Cantitate - 1 bucata
Interne Kennung: 1