639040-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Aufforstung – Servicii de impaduriri la Ocolul Silvic Poiana Mare- Dolj.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de impaduriri la Ocolul Silvic Poiana Mare- Dolj.
Beschreibung: Servicii de impăduriri integrale, întreținere, completari si refaceri plantatii tinere pe teritoriul din raza de activitate a Ocolului Silvic Poiana Mare din cadrul Direcției Silvice Dolj, Se vor împăduri terenurile din fond forestier de pe care s-a recoltat masa lemnoasă,se vor consolida plantațiile tinere prin servicii de întreținere, se vor completa si reface plantatiile anterioare, acolo unde este cazul conform precizarilor din caietul de sarcini. Informatiile despre cantitatile care pot face obiectul acordului cadru si contractelor subsecvente se regasesc in Anexa 1 la Caietul de sarcini. Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: 16 zile inainte de data limita pentru depunerea ofertelor. “Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 11590120_2026_PAAPD1614002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1