2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sabiedrības informēšanas pasākumi par sociālo uzņēmējdarbību 2026.gadā
Beschreibung: Nodrošināt Sociālās uzņēmējdarbības nedēļas pasākumu – konferences, divu meistarklašu un pasākuma jauniešiem – tehnisko un saturisko plānošanu un organizēšanu.
Interne Kennung: LR LM 2026/34ESF+
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 92111220 Herstellung von Werbevideofilmen, 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0000